Związki między partnerskie w okresie obostrzeń i ograniczeń

kategoria Romantyczne

Za oknem niecodzienna sytuacja, jak sobie z nią poradzić wykonując wydawać by się mogło zwykłe codzienne czynności kiedy dookoła nas pełno nowych obostrzeń i ograniczeń? Jak się okazuje na tych ograniczeniach ucierpiały nie tylko eventy i imprezy publiczne ale również związki między partnerskie - no bo jak tu pocałować lub przytulić ukochanego bądź ukochaną kiedy obowiązuję zakaz zbliżania i nakaz utrzymywania społecznego dystansu. Sprawa wydawać by się mogła śmieszna lub wręcz banalna jednak jak zobaczyć możemy na tym śmiesznym filmiku całkiem realna i prawdziwie dotykająca naszego życia codziennego, zwyczajów i przyjemności.

dodany: 17 maja 2020 wyświetleń: za: 11 przeciw: 2

Film Związki między partnerskie w okresie obostrzeń i ograniczeń (id: 2431) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 maja 2020 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Krystian

Haha no samo życie. Tak to już jest w dzisiejszych czasach że proste czynności do których się przyzwyczailiśmy dziś się nieosiągalne lub nie do wykonania.

dodano: 2020-05-17 18:03:23 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.