Bajka o Kamilu Durczoku

kategoria Celebryci

Zabawny film utrzymany w konwencji bajki o Kamilu Durczoku - redaktorze popularnej stacji telewizyjnej TVN który w ostatnim czasie stał się jeszcze bardziej popularny za sprawą tajemniczej afery z nim związanej. Hen gdzieś daleko za trzema lasami, w krainie słynącej Faktami, kraina ta obiektywizmem słynąca, prawdę ludziom do uszu sącząca. Książe przystojny rządził w tej krainie, codziennie moralne wygłaszał opinie... Tak zaczyna się owa bajeczka w nieco krzywym zwierciadle przedstawiająca ów Księcia. Nagle spokój w ów krainie zakłócił wielki skandal, a media obiegła wiadomość że to postać marna. jak wiemy Kamil Durczok został odsunięty od prowadzenia jednego z najpopularniejszych programów informacyjnych, a wraz z jego odejściem z TVN w mediach pojawiło się wiele materiałów w tym również śmiesznych filmików na jego temat ukazujących całą historię w nieco krzywym zwierciadle.

dodany: 28 marca 2015 wyświetleń: za: 15 przeciw: 9

Film Bajka o Kamilu Durczoku (id: 1768) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Karolina

Bardzo fajna bajeczka o panu Kamilu Durczoku, niech będzie przestrogą dla wszystkich innych czujących się władcami świata a tak naprawdę będącymi zwykłymi burakami często oderwanymi od pługa. Mam nadzieje że pan Durczok zrozumiał swój błąd a jesli nie to będzie miał okazje to sobie przemysleć spędzając czas w odstawce. może za jakiś czas dostanie pracę w Super Stacji albo innej niszowej telewizji. Pozdrawiam

dodano: 2015-03-28 10:58:51 przez: host-89-229-64-241.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.64.241
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.