Jak piją w Rosji

kategoria Telewizyjne

Rosja jest wybitnym i potężnym państwem, które podarowało światu wiele drogocennych odkryć lecz najważniejszym z nich jest wódka. Wypić wódkę za suto zastawionym stołem w towarzystwie przyjaciół to prawdopodobnie największa przyjemność jaką ludzkość wymyśliła na przestrzeni całego swojego istnienia. W Rosji alkohol towarzyszy człowiekowi w każdej chwili życia, od narodzin aż po śmierci... Kiedy do sprzedaży w sklepach pojawia się tania woda kolońska lub inny kosmetyk zawierający alkohol, zostaje on niemal natychmiast entuzjastycznie wykupowany.

dodany: 17 sierpnia 2010 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Jak piją w Rosji (id: 1181) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 sierpnia 2010 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: niema jak w rosj yotube, az#atki pija mocz, filmiki o najcieszych wiezieniah w rosij, filmiki z pijakamii, filmiki z pijqkqmi, filmy z rosj, filmy z rosji, filmy zrrosj, filmy zule rosja, google śmieszne filmy z rosji, jak piją rosjanie, jak piją w rosij, jak piją w rosji, jak sie pije w rosji , jak w rosj pija alkochol, kobiety w rosji, picie wodki zuli, pija pija zule., pijacy w rosji, pijaczki w rosi, pijaczki w rosji pija mocz, pijaki piją alpagi, pijaki u ruskich, pijaki w rosi, pijaki w rosji, policja w rosji taniec po pijaku, pranki z golymi babami i filmy, rosia po pijaku, rosja jak piją, rosja pijak 3butelki wódki, rosja smieszne filmiki, rosja wpadki, rosja you tube, sieszne filmy z rosi, smieszne filmiki rosia, śmieszne filmiki rosja, smieszne filmiki rosja zule, śmieszne filmiki z rosji, smieszne filmy pija, śmieszne filmy politykach, śmieszne filmy rosja, Śmieszne filmy w rosji, smieszne filmy z rosji, śmieszne rosja, smieszne z rosji, super laski pija mocz, traktory w rosji śmieszne filmy, w rosi smjeszne, yotube rosja pupa, youtube filmiki smieszne, youtube gogle smieszne filmiki z pijakami rosja, youtube śmieszne filmiki, youtube śmieszne filmy z rosji, ytube śmieszne filmiki rosja, ytube wpadki męzatek, yutub śmieszne filmiki, yutube pije i zyga i pije zygi filmiki , zule filmiki, zule rosja, zule z rosji.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.