Konkurs w piciu na czas przez słomkę

kategoria Dziewczyny

W internecie znaleźć możemy całą masę śmiesznych filmików z wszelkiego rodzaju konkursami. Tym razem oglądać możemy konkurs w piciu jakiegoś napoju przez słomkę na czas. Z trzech biorących udział w konkursie osób jedna dziewczyna chyba zupełnie nie zrozumiała jego zasad. Wydaje się że zamiast ciągnąć przez słomkę dmuchała w nią. Podczas gdy pozostałe osoby wesoły całą zawartość szklanki jej została praktycznie pełna. Ale nie to jest najśmieszniejsze w tym filmiku. śmiesznie zakończył się konkurs dla innej uczestniczki która po wysłaniu przez słomkę całej zawartości po prostu zemdlała. Być może ciągnąć przez słomkę zapomniała oddychać i to było przyczyną omdlenia. Swoją drogą pomysł ciekawy lecz trochę niebezpieczny na konkurs.

dodany: 4 grudnia 2018 wyświetleń: za: 18 przeciw: 9

Film Konkurs w piciu na czas przez słomkę (id: 2392) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 grudnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Waldek

Fajna jest ta blondyneczka z filmiku jednak mimo że ładna to chyba lekko głupia. Nie zachowuje się nazbyt inteligentnie.

dodano: 2018-12-08 15:08:07 przez: public-gprs399130.centertel.pl, ip: 37.47.190.91
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.