Nie po raz pierwszy staje mi - mówi Zych w sejmie

kategoria Polityczne

Józef Zych, wicemarszałek sejmu w swojej wypowiedzi wspomina o tym jak nie pierwszy raz staje mu... stanąć przed tak szerokim gremium polityków i kolegów z sejmowych ław i pokojów. Za tą wpadkę podczas swojego sejmowego przemówienia marszałek Zych otrzymał chyba jako pierwszy w historii nagrodę Srebrne usta przyznawaną corocznie za najbardziej kuriozalne przejęzyczenia i wpadki słowne ludzi znanych z polityki, telewizji i biznesu. Nagroda Srebrne Usta została cyklicznie przyznawana każdego roku przez jedną z polskich stacji radiowych. Przejęzyczenie a w zasadzie słowna wpadka marszałka Józefa Zycha o tym jak nie pierwszy raz staje mu stanąć i przemówić przed takim gronem odbiorców niewątpliwie przeszła do historii.

dodany: 15 lutego 2018 wyświetleń: za: 20 przeciw: 2

Film Nie po raz pierwszy staje mi - mówi Zych w sejmie (id: 41) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Polityczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tymoteusz

Prawda jest taka że staremu marszałkowi pierwszy raz stanęło stanąć przed takim gronem ludzi którzy go słuchali albo udawali że go słuchają że gościu tak niesamowicie się podniecił że nawet nie wiedział co mówi. Ale nie ma tego złego bo za tą wypowiedź dostał nagrodę Srebrne Usta która od tamtej pory cyklicznie co roku przyznawana jest za najbardziej głupie i niedorzeczne wypowiedzi serwowane nam przez polityków i ludzi z pierwszych stron gazet. Panie marszałku niech częściej panu wstaję bo takich śmiesznych wypowiedzi brakuje nam obecnie bardzo. Dzisiejsza Polityka to chłam tak niedorzeczny że ciężko znaleźć w nim coś śmiesznego.

dodano: 2018-02-16 10:04:48 przez: host-89-228-243-64.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.64
Szmina Malwina Z Nad Pianina

Hahahahahahahahahahahaha

dodano: 2007-04-12 16:13:55 przez: ccc74.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.30.126.74
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.