Nowe stroje rosyjskich kolarek

kategoria Sportowe

Jak sprawić by zwiększyć zainteresowanie kolarstwem w Rosji? Okazuje się że wcale nie trzeba odnosić sukcesów, wystarczy że drużyna kolarska zostanie odpowiednio ubrana. Nowe stroje rosyjskich kolarek zademonstrowano w jednej z rosyjskich telewizji sportowych. Trzeba przyznać że na pierwszy rzut oka stroje wydają się być bardzo ale to bardzo mylące, i jak widać chyba spełniają swoją rolę gdyż społeczeństwo zaczęło się o wiele bardziej interesować rosyjską żeńską grupą kolarską. Takie stroje mają jeszcze jedną zaletę - dzięki nim kolarki są o wiele bardziej widoczne na ulicy i żaden kierowca raczej się nie wytłumaczy że nie widział.

dodany: 29 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 16 przeciw: 1

Film Nowe stroje rosyjskich kolarek (id: 1856) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomek

Haha czego się spodziewaliście oglądając ten filmik? Sadzac po miniaturce mysleliscie pewnie źe kolarki pedałują na goło albo przynajmniej w przeźrozystych lateksowych strojach. a tu niespodzianka - to tylko pomysłowy wydruk. na pewno wpłyneło to pozytywnie na popularność i oglądalność sądząc nawet po popularności tego filmiku tutaj ☺

dodano: 2015-12-20 17:36:25 przez: host-89-229-71-68.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.71.68
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.