Oblodzona górka w centrum miasta

kategoria Motoryzacja

Oglądając ten śmieszny filmik można odnieść wrażenie że zima zaskoczyła drogowców. No bo jak skomentować fakt totalnie pokrytej lodem górki w centrum miasta? Gdyby to była zwykła górka na której dzieci ślizgają się na butach czy sankach to jeszcze można by zrozumieć, ale to jest jedna z głównych ulic. Nie wiadomo jak powstała tam taka warstwa lodu, czy jest to ubity śnieg który wyślizgał się pod kołami samochodu, czy może lód powstał w wyniku opadów marznącego deszczu albo jakieś awarii rury i wyciekającej wody. Fakt jest taki że ani ludzie ani tym bardziej samochody nie są w stanie z tym oblodzeniem sobie poradzić. Sytuacja przypomina do złudzenia pewną stromą górkę ze Szczecina, gdzie również właściciele samochodów ześlizgiwali się obijając się o siebie ku uciesze zgromadzonych gapiów. Wtedy to powstało wiele śmiesznych filmików z wymownym komentarzem Ale urwał.... tym razem sytuacja odbywa się gdzie indziej ale warunki można powiedzieć są te same, samochody a nawet ciężarówki ześlizgują się z pokrytej lodem górki w całkowicie niekontrolowany sposób.

dodany: 27 grudnia 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 7

Film Oblodzona górka w centrum miasta (id: 2123) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: czarodziejskie gorki w polsce i plynaca woda pod gorke, oblodzone jezdnie filmiki smieszne.

Komentarze do filmu

Ilona

To się nie ma co śmiać bo sami przecież nie tak dawno byliśmy świadkiem oblodzonej górki u nas w Polsce. Filmiki z cyklu ale urwał Były przecież cytowane na terenie całego kraju na imprezach a nawet w telewizji. Kiedy na pochyłym terenie auto nam się ześlizguje to nic już nie możemy zrobić. Jeśli ktoś z was doświadczył czegoś takiego to potwierdzi że kierowca generalnie nic nie może zrobić aby zapobiec kraksie. Aim pojazd jest większy i cięższy tym problem staje się trudniejsze do rozwiązania. Kiedyś widziałam jak na oblodzonej jezdni dość pochyłej po lodzie staczał się autobus z ludźmi. Na tej samej górce Widziałam też jak w poślizg wpadła śmieciarka to powiem wam że oba pojazdy szły jak przecinek a małe auta po uderzeniu gniotły się i odskakiwanie jak zabawki.

dodano: 2017-12-14 08:15:36 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.