Prawdziwe oblicze kobiety

kategoria Dziewczyny

Czy dziewczyna wypije browar w 3 sekundy? Okazuje się że prawdziwe oblicze kobiety przedstawia się całkowicie inaczej niż to sobie wyobrażamy, lub niż zostało to ogólnie przyjęte - wychylić piwo w 3 sekundy nie potrafi nie jeden facet, a tymczasem ta oto panienka z filmiku robi to bez najmniejszego problemu.
Filmik przedstawia właśnie dziewczynę która po chwili przygotowania wypija przed kamerą piwo w około 3 sekundy - całkowicie i do dna nie odstawiając kufla od ust. Trzeba przyznać że takie picie piwa na czas w większości przypadków nie kończy się niczym dobrym w tym przypadku jednak jest zupełnie inaczej. Jak się okazuje prawdziwe oblicze kobiety nie jest takie oczywiste jak to się powszechnie przyjęło.

dodany: 13 grudnia 2006 wyświetleń: za: 12 przeciw: 1

Film Prawdziwe oblicze kobiety (id: 235) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 13 grudnia 2006 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Neo

Nie chodzi!!!

dodano: 2007-01-05 12:09:21 przez: asz199.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.26.237.199

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.