Prezenterka zemdlała na wizji

kategoria Telewizyjne

Do niecodziennej i niezwykle śmiesznej sytuacji doszło podczas transmisji programu na żywo w jednej z chorwackich stacji telewizyjnych. Prezenterka zemdlała na wizji. z tego filmiku nie wynika co było przyczyną że owa prezenterka nagle zemdlała. Śmiesznie to jednak wszystko wygląda. Prowadząc jakiś informacyjny program nadawany w chorwackiej stacji life of a pani nagle ni z tego ni z owego zemdlała osuwające się na podłogę. Ciekawe jak zareagował realizator czy w tym czasie puścił set reklamowy. Trzeba przyznać że kompletnie niecodzienna sytuacja. naprawdę ciężko przewidzieć takie momenty i ciężko również wywnioskować z jakiego powodu pani tak się zachowała. Może to ciąża a może jakaś choroba A może po prostu zdarzenie losowe?

dodany: 11 grudnia 2018 wyświetleń: za: 20 przeciw: 9

Film Prezenterka zemdlała na wizji (id: 2395) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 grudnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: chorwackie prezenterki.

Komentarze do filmu

Anastazja

Kiedyś na TVN też widziałam jak prezenterka zemdlała. Może prezenterki pracują zbyt długo może nie jedzą lub źle się odżywiają i taki jest efekt że mdleję przed kamerą. Faktycznie niecodzienna i śmieszna sytuacja.

dodano: 2019-02-20 14:49:43 przez: public-gprs389742.centertel.pl, ip: 37.47.153.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.