Śmieszne zwierzaki

kategoria Zwierzaki

bardzo śmieszne zachowanie zwierząt podczas czynności zwykle wykonywanych przez ludzi, czyli podczas kąpieli, czesania suszenia włosów czy innych zajęć poprawiających wygląd zewnętrzny. Kot pływający w zlewie, czy szympans w wannie pełnej bąbelków to tylko kilka przykładów zwierząt - często dzikich które w towarzystwie człowieka cieszą się z dobrodziejstw cywilizacji. Oglądając ten śmieszny filmik z pewnością można powiedzieć że gdyby zwierzaki te umiały mówić zapewne były by co najmniej zadowolone.

dodany: 10 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 18 przeciw: 1

Film Śmieszne zwierzaki (id: 2038) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: smierzne zwierzaki film, smieszne filmuki zwierzaki, śmieszne filmy zwierzaki, smieszne zwierzaki, śmieszne zwierzaki film, śmieszne zwierzaki filmy.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.