Śpiewające Renifery na Święta Bożego Narodzenia

kategoria Animowane

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, banda wesołych reniferów przygotowała specjalnie dla was wesołą bożonarodzeniową animację na której nie zobaczycie szopki, ani padającego śniegu czy też świętego mikołaja, zobaczycie natomiast śpiewające renifery - tak dokładnie, przecież w wigilię jest ten jeden dzień w roku w którym zwierzęta potrafią przemówić. Te renifery przemówiły więc i specjalnie dla Was zaśpiewały no może do końca śpiewem tego nazwać nie można.

dodany: 24 grudnia 2023 wyświetleń: za: 12 przeciw: 5

Film Śpiewające Renifery na Święta Bożego Narodzenia (id: 1724) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 grudnia 2023 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Adrian

Minionki śpiewające świąteczne piosenki renifery śpiewające świąteczne kolędy Czego to ludzie nie wymyślą. Śmieszne filmiki z Minionkami z reniferami z Mikołajem pierdzącym prezentami Brakuje tylko palącej się choinki.

dodano: 2017-12-06 15:10:50 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.