Straszenie w windzie

kategoria Horrory

Ciekawe pomysły jak przestraszyć kogoś w windzie. Naszpikowanej ukrytymi kamerami, w windzie nagle gaśnie światło. Przez ukryte wejście wchodzi dziewczynka z lalką w koszuli nocnej, jaką może być reakcja tak przestraszonego człowieka w windzie? A no reakcja jest jedna. Na widok dziewczynki z horroru ludzie srają ze strachu. Ciekawe czy cały ten prank nie jest wcześniej ustawionym, a przypadkowi ludzie widocznie w ukrytej kamerze nie są podstawionymi uprzedzonymi wcześniej aktorami. W innym wypadku gdyby ktoś dostał zawału serca podczas takiego dowcipu to kto by wziął na siebie odpowiedzialność? Pomijając te wszystkie fakty trzeba przyznać że pomysł na zgaszenie światła w windzie i dyskretne wejście małej przebranej w białą suknie dziewczynki to super pomysł na przestraszenie niemal każdej osoby.

dodany: 5 grudnia 2012 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Straszenie w windzie (id: 1471) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Horrory, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 grudnia 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: filmiki straszenie, smieszne filmiki straszenie, straszenie ludzi siekera itp yutube, straszenie w iesznych filmikach, straszenie w windzie.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.