Takiego rzutu karnego nikt się nie spodziewał

kategoria Sportowe

Bardzo śmieszny filmik z finałem którego naprawdę nikt a już na pewno bramkarz się nie spodziewał. Podczas wykonywania rzutu karnego strzelający trafił piłką w poprzeczkę tak że ta odbiła się bardzo bardzo wysoko. bramkarz przed wcześnie zaczął cieszyć się i świętować z nie strzelone bramki wybiegając do swoich kolegów z drużyny stojących pewnie gdzieś w okolicy środka boiska. Bramkarz nie przewidział jednak że piłka osiągnie tak dużą rotację że spadając na ziemię sama wpadnie do bramki. Tak się też stało. Piłka za sprawą rotacji po odbiciu się od poprzeczki spadła tuż przed bramką i wpadła do niej. Rzut karny poprawnie i słusznie uznany przez sędziów. Podczas wykonywania rzutu karnego nie można dokonywać tak zwanej dobitki. jednak w sytuacji gdy piłka raz uderzona odbija się od słupka lub bramki po czym samoistnie wpada do niej jest jak najbardziej poprawnie wykonanym rzutem karnym. Choć sytuacja ta wydaje się niezwykle śmieszna to sędziowie oczywiście uznali tą bramkę. Bramkarz musiał być wyjątkowo zły na siebie i swoje przedwczesne świętowanie.

dodany: 27 listopada 2018 wyświetleń: za: 14 przeciw: 9

Film Takiego rzutu karnego nikt się nie spodziewał (id: 2387) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 listopada 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Patryk

No to fakt że śmiesznie to wszystko wyszło niemniej jednak rzut karny całkowicie poprawny wykonany i nie widzę żadnego powodu przez który bramka miałaby nie zostać uznana. Wygląda na to że serię rzutów karnych podyktowane były remisem podczas podstawowego czasu gry. W takim wypadku dobitka po rzucie karnym byłaby niemożliwa. Aczkolwiek dokładnie takie wykonanie karnego sprawiło że choć śmiesznie to wyglądało bramka została uznana.

dodano: 2018-11-29 12:28:05 przez: host-89-229-67-151.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.67.151
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.