Wpadka panny młodej

kategoria Wpadki

Panna Młoda stoi w krzakach i woła pomocy, stało jej się coś strasznego - wielka suknia ślubna zaplątała się w kolczaste krzaki i panienka nie może się teraz uwolnić. Swoją drogą bardzo ciekawe jest co Panna Młoda robiła w tych krzakach w sukni ślubnej? Być może zatrzymała się by w krzakach zrobić siku, wstając po sikaniu zaczepiła suknią i stąd teraz cały problem. Na szczęście chodnikiem przechodzą przechodnie którzy nie odmawiają pomocy nie spodziewając się nawet w jakie kłopoty się pakują pomagając pannie młodej... zostają bowiem przyłapani w krzakach przez księdza, pana młodego i całą zaproszoną rodzinę...

dodany: 3 sierpnia 2020 wyświetleń: za: 20 przeciw: 1

Film Wpadka panny młodej (id: 1255) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 sierpnia 2020 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: demotywatory o mlodej parze, weselne wpadki panny młodej, wpadki pani mlodej, wpadki panny młodej , wpatki pani mlodej zdjecia.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.