Zaskakujące jest jak ludzie na plaży są ciekawscy

kategoria Rozrywkowe

Kamera ukryta na plaży, koleś z ręcznikiem przykrywającym coś no i ciekawscy ludzie dookoła. Jakże zaskakujący jest fakt jak ludzie są ciekawscy. Facet leży sobie spokojnie na plaży, nikogo nie zaczepia - między nogami trzyma butelkę przykrytą ręcznikiem a jakże wielkie wzbudza to zainteresowanie przechodzących koło niego kobiet. Czemu pod ręcznikiem trzyma butelkę? Choć by dla tego żeby mu słońce napoju nie ogrzało, żeby uchronić napój przed promieniami słońca. Jednak fakt stojącej między nogami butelki przykrytej ręcznikiem wyjątkowo zaciekawia i intryguje okoliczne panie na tyle że postanawiają sprawdzić co na prawdę kryje się pod tym ręcznikiem. Ciekawe o czym myślały spoglądając pod ręcznik?

dodany: 8 maja 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Zaskakujące jest jak ludzie na plaży są ciekawscy (id: 2198) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Renatka

Facet leżąc na plaży wsadził sobie coś w majtki że testerką Bujak namiot I dziwi się że ludzie zwracają uwagę? Jak coś jest nienaturalne to rzecz jasna zwraca na siebie uwagę. To chyba normalne więc nie rozumiem na czym ten filmik miałby polegać. Czy śmieszne jest to że facet wsadził sobie coś w gacie czy śmieszne jest to że ludzie to zobaczyli. Chyba musiał się dowartościować że zdecydował się na tak duży przedmiot w majtkach. Na co dzień pewnie jestem coś dużo mniejszego.

dodano: 2017-11-27 10:25:47 przez: host-89-228-242-123.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.242.123
Waldek

Ludzie są ciekawscy bo niby co pod tymi spodenkami innego mogłoby tak sterczeć. Filmik ewidentnie sugeruje że kolesiowi stoi ogromne coś w spodenkach więc nie ma co się dziwić że babki przechodzący obok są tym strasznie zaintrygowane. Gdzieś tutaj wcześniej widziałem filmik na którym to kobieta leżała sobie na plaży i też w spodenkach miała nie byle co. Filmik nazywał się chyba dziewczyna z ptaszkiem na plaży.

dodano: 2017-10-20 08:24:03 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.