Allahu Akbar i reakcja Putina

kategoria Rozrywkowe

Dość głośno jest ostatnio o gościach z krajów arabskich więc i powstaje coraz więcej śmiesznych i zabawnych memów oraz filmików w tym klimacie. Oto kolejny który przedstawia niewzruszoną reakcję Putina na zamachowców samobójców którzy tak terroryzują ostatnio Europę. W sumie czemu by tu się śmiać, przecież taki uciekający koleś w czymś przypominającym szlafrok jest nawet zabawne, więc nie ma co się dziwić Władymirowi że rozbawiło go to do łez. Ironiczny filmik aczkolwiek jak dobrze przedstawiający aktualną sytuację polityczną w Europie. Wielu przywódców zastanawia się nad problemem jaki pojawił się wraz z emigrantami z krajów Arabskich, a jak widać Putin nie ma z tym najmniejszego problemu.

dodany: 14 kwietnia 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 1

Film Allahu Akbar i reakcja Putina (id: 1993) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 kwietnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Komentarze do filmu

Tomek

Hehe dobre, ale śmiejmy się śmiejmy ale zobaczycie że Rosja jeszcze okaże się ostatnia deską ratunku dla Europy. Będzie jeszcze tak ze będziemy z całym swoim majątkiem uciekać do Rosji kiedy Europę zaleje fala arabskich emigrantów. będą się tu mnożyć i płodzić i co wtedy zrobimy? zostanie tylko uciekać na wschód bo zachód będzie arabski.

dodano: 2016-04-14 17:10:41 przez: host-89-229-76-61.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.76.61
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.