Baba za kółkiem

kategoria Motoryzacja

Kobieta przyjechała swoim autem na przegląd do warsztatu samochodowego. Niby nic w tym nie ma nadzwyczajnego, warsztat posiada dość szeroką bramę a i miejsca do zaparkowanie jest znacznie więcej niż na standardowym parkingu. Pracownik stacji chcąc ułatwić kobiecie wjazd, naprowadzał ją dając wskazówki w którą stronę ma manewrować kierownicą, jednak jak wiadomo kobieta za kierownicą to niebezpieczeństwo nie tylko na drodze ale i w warsztacie. Załatwiła kolesia na cacy, a wszystko nagrała kamera monitoringu. No to musiało boleć... Widocznie to zła kobieta była! Pomylić gaz z hamulcem w momencie gdy tuż przed maską stoi pracownik stacji, mało tego potrącając mężczyznę wjechała w ścianę i uszkodziła zapewne jakąś instalacje z której zaczęło się wydobywać dym lub para.

dodany: 29 grudnia 2011 wyświetleń: za: 15 przeciw: 1

Film Baba za kółkiem (id: 1348) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 grudnia 2011 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: baba za kułkiem, baba za kolkiem, baba za kulkiem rosyja, baba za ruliem, dziki trener baba za kułkiem.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.