Błyskotliwa wróżka z telewizora

kategoria Telewizyjne

Programy typu telegra, oraz różnego rodzaju telewizyjne wróżki cieszą się ogromną popularnością w śród imprezowiczów, tj wśród ludzi u których właśnie organizowane są prywatki czy domówki. A to dlatego że programy te emitowane są na żywo i można tam zadzwonić - co jest super atrakcją dla wszystkich bawiących się gości. Na filmiku widać możemy że ktoś taki wpadł na pomysł jak rozruszać towarzystwo na swojej imprezie gdy ta już trochę podupadła. Zadzwonił więc do telewizyjnej wróżki i chciał ją zagiąć na antenie, nie przewidział jednak że pani ta na co dzień ma do czynienia z wieloma podobnymi telefonami i dzwoniącymi żartownisiami i nie dała się zagiąć. Jest wiele śmiesznych filmów z udziałem prowadzących telegry czy wróżek jednak trzeba być błyskotliwym i wymyślić naprawdę coś fajnego inaczej zostanie się zbesztanym na antenie jak było w tym przypadku.

dodany: 8 października 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 7

Film Błyskotliwa wróżka z telewizora (id: 2250) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tomek

Czasami zastanawiam się jaki sens jest emitowania tych programów w telewizji bo przecież czas antenowy kosztuje A czy taki program się zwraca? Ale jak oglądam takie śmieszne filmiki dochodzę do wniosku że telewizja właśnie zarabia na takich ludziach którzy do tych programów dzwonią dla jaj. Z takiego śmieszkowania mają pewnie więcej pieniędzy niż z ludzi którzy faktycznie dzwonią po poradę wróżbity.

dodano: 2017-11-08 13:38:02 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

Riposta nie najgorsza choć babka mogłaby mieć lepsze teksty przygotowane na takie właśnie okazje. Kilka razy Oglądałam w telewizji tego typu programy właśnie tylko dla beki z ludzi dzwoniących i robiących sobie jaja na żywo. Prowadzący taki program powinni mieć przygotowane teksty na każdą okazję by koleś po drugiej stronie były zagięty na maksa.

dodano: 2017-10-17 16:26:22 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.