Prawdziwe reality show gdzie dają po pyskach

kategoria Telewizyjne

Jakieś dziwne reality show z jakiejś dziwnej telewizji. Tak naprawdę to nie wiadomo o co tam chodzi ale facet dał kobiecie w ryj. Normalnie nie wytrzymał i strzelił ją w ryj. Rzadko kiedy widzi się takie sceny a tym bardziej w telewizji. Może ta stacja telewizyjna za wszelką cenę walczy o podniesienie swojej oglądalności ale bez przesady żeby zdrowy facet walił kobietę w twarz z pięści. Widać że dziewczyna wyraźnie go prowokowała i coś tam do niego krzyczała ale żeby tak z pięści uderzył ją prosto w twarz i to na antenie programu emitowanego na żywo. Może ona to kaskaderka jakaś, a może to lubi dziwną w dzisiejszych czasach telewizję się robi.

dodany: 20 października 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 9

Film Prawdziwe reality show gdzie dają po pyskach (id: 2263) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Tomek

Być może cała ta sytuacja w tym reality show została wyreżyserowana. Kto wie jakie sposoby producent tego programu uznał za dopuszczalne by podnieść jego oglądalność. Nie wiem czy ktoś z was jeszcze pamięta kiedyś w Polsce emitowany był pierwszy reality show Big Brother. I dopiero później po emisji wyszło na jaw że za scenę jednej uczestniczki z uczestnikiem pod prysznicem lub w jacuzzi producent programu zapłacił właśnie po to by podnieść oglądalność. Długo ta sprawa się później za nimi ciągnęła i wiadomo jak się to skończyło. Wprawdzie w dzisiejszych czasach nie byłoby żadnego halo bo telewidz jest przyzwyczajony już do takich scen i na nikim to nie robi żadnego wrażenia.

dodano: 2017-11-08 13:24:52 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.