Czy na rurce każdy może się zakręcić?

kategoria Telewizyjne

Czy tak popularny ostatnio taniec na rurze może stać się dyscypliną olimpijską? Ostatnio strasznie głośno zrobiło się o tańcu pool dance. Czy każdy może uprawiać ten taniec czy jest to jeszcze taniec A może już dyscyplina sportu. A może to jeden z wielu tańców który zwykle odbywa się po spożyciu alkoholu. Jest wiele opinii na temat tańca na rurze Jedni traktują to jako Show inni jako tanią rozrywkę. Jednak na tym filmiku widzimy że zawodniczka prezentuje swoje ogromne umiejętności tańca na rurze. Jednak pani jurorka nie docenia tych umiejętności i wydaje jej się że sama potrafi to zrobić lepiej. Czy je się udaje Zobaczcie sami. Upadek podczas tańca na rurze musi być bolesny zwłaszcza że wydarzył się przed kamerami w programie na żywo.

dodany: 21 listopada 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 10

Film Czy na rurce każdy może się zakręcić? (id: 2295) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 21 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Iza

Moja kumpela namówiła mnie na pole dance zamiast chodzić na siłownię. Powiem wam że prawie rok czasu na siłowni nie przyniósł takich efektów jak 3 miesiące intensywnego ćwiczenia pole dance. Ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała są na efektywniejsze. Podczas takich ćwiczeń generalnie prawie że nie ma możliwości by naderwać sobie mięśnie lub w jakikolwiek inny sposób doznać kontuzji. Całe sety treningowe są tak dobrane że maksymalnie wykorzystuje się potencjał swoich mięśni i swojego ciała nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Dzięki temu nie potrzeba czasu na rekonwalescencję nie ma też przerwy w treningach gdyż nie są one potrzebne. Nie dochodzi po prostu do takiej sytuacji jak na siłowni że trzeba dać ciało odpocząć Co generuje jakiś tam przestój.

dodano: 2017-11-25 00:39:20 przez: public-gprs391250.centertel.pl, ip: 37.47.159.147
Łukasz

Taniec na rurze wcale nie jest ani łatwe ani mało wymagający wręcz przeciwnie kobiety a w zasadzie Dziewczyny które uprawiają poldens są super wysportowane. Ciała tych dziewczyn najczęściej są jędrne i niezwykle umięśnione choć tego nie widać. Wszystkie ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała działają najlepiej na kształtowanie figury. Ćwiczenia p nazywają się kalistenika i uprawiają je faceci choć kompletnie nie jest to związane z tańcem na rurze. Kalistenika to właśnie ćwiczenia z wykorzystaniem tylko i wyłącznie ciężaru swojego ciała zupełnie podobnie ma się sprawa z tańcem na rurze.

dodano: 2017-11-23 17:28:22 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Tomek

Też słyszałem ostatnio w radiu że padł pomysł żeby taniec na rurze stał się dyscypliną olimpijską. Wszyscy początkowo się z tego śmieją Lecz gdyby się zastanowić to można dojść do wniosku że taki taniec na rurze wymaga bardzo dobrej kondycji fizycznej zrównoważenia ciała i wielu innych cech których próżno szukać innych olimpijskich dyscyplinach sportowych. Tak więc nie lekceważ my dziewczyn które zawodowo tańczą na rurze. Chodź czynność taka wprawdzie kojarzy najczęściej się z nocnymi klubami dla mężczyzn to jednak mimo wszystko Jestem zdania że jest to niesłuszne skojarzenie krzywdzące wiele bardzo dobrze wysportowanych dziewczyn ćwiczących Polo Dance.

dodano: 2017-11-22 11:05:45 przez: public-gprs391135.centertel.pl, ip: 37.47.159.32
Paweł

Powiem wam że tańczenie na robotę wcale nie jest takie łatwe Moja dziewczyna tańczyła i wiem ile kosztowało ją do ćwiczeń i wyrzeczeń. Kto myśli że tańczenie na rurze to zabawa jak w klubie nocnym jest w błędzie.

dodano: 2017-11-21 12:38:20 przez: public-gprs391135.centertel.pl, ip: 37.47.159.32
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.