Być strażakiem to nie dla mnie

kategoria Telewizyjne

Niezwykle oryginalna, żeby nie powiedzieć że szykująca kampania reklamowa mająca nam wszystkim uświadomić problem ludzi niepełnosprawnych, lub tych u których orzeczono niepełny stopień niepełnosprawności przedstawiony nieco na opak. Upośledzeni, inwalidzi oraz głusi i niewidomi stanowią wyimaginowaną drużynę straży pożarnej. Straży Pożarnej która lepiej by nie wybierała się na akcję gaszenia żadnego pożaru, bo jak widać robią to co najmniej komicznie. Ale takie właśnie jest założenie tej kampanii - by niepełnosprawność nie pokazywać jako tematu tabu a wręcz przeciwnie. Śmieszny filmik ze strażakami w zabawny sposób pokazuje nam że tacy ludzie zdecydowanie nie odnajdą się w zawodzie strażaka, ale wcale nie muszą - mogą a w wielu przypadkach bardzo dobrze odnajdują się w innych zawodach i branżach.

dodany: 17 marca 2016 wyświetleń: za: 17 przeciw: 9

Film Być strażakiem to nie dla mnie (id: 1958) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Kaśka

Jedna z lepszych kampanii społecznych jakie ostatnio ujrzały światło dzienne. Ogromny problem społeczny przedstawiony w dość niekonwencjonalny sposób. Trzeba przyznać że nie łatwo ukazać inwalidę albo osobę niepełnosprawną nie drwiąc z jej nieszczęścia jednak film został zrobiony ze smakiem i z humorem.

dodano: 2016-03-18 22:15:18 przez: host-89-229-84-9.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.84.9

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.