Ciężarówka bez przedniego koła

kategoria Motoryzacja

Takie cuda to tylko w Rosji można by powiedzieć, jednak czy to jest faktycznie Rosja nie mamy pewności. Pewne jest natomiast że jest to jakiś dziwny kraj na wschodzie, i jakiś wyjątkowo zaradny kierowca ciężarówki który jak się okazało całkiem normalnie jechał sobie bez przedniego koła. Zastanawiacie się jak ciężarówka może jechać bez jednego przedniego koła? A no może - pod warunkiem że jest to taka ciężarówka w której skrętne są dwie pierwsze osie. Jak się okazuje na tym śmiesznym filmiku koło na przedniej osi jest zbędne. Kierowca najwyraźniej w wyniku kolizji musiał urwać to koło, więc postanowił całkiem je zdemontować i kontynuować jazdę bez koła. Jak wielkie okazało się zdziwienie funkcjonariusza który zatrzymał ciężarówkę do kontroli. Ciekawe czy puścili go i pozwolili kontynuować jazdę bez koła?

dodany: 19 września 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 4

Film Ciężarówka bez przedniego koła (id: 2060) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 września 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Aleksander

Kierowca jest przykładem zasadności i pomysłowości. Dzisiejsi kierowcy drogich leasingowanych tracków potrafią jedynie powiadomić przełożonego ze trzeba wezwać serwis, bo dziś mało kto samodzielnie wymienia koło gdy złapie gumę. Ten kierowca który zapewne za sprawą wypadku lub innego zdarzenia drogowego zniszczył przód samochodu wpadl na pomysł by zdemontować piastę koła i pojechać dalej bez przedniego koła - jeśli druga oś też jest skrętna to przecież nie ma większego problemu.

dodano: 2016-10-13 21:44:51 przez: public-gprs390317.centertel.pl, ip: 37.47.155.238
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.