Czar prysł

kategoria Wpadki

Czar prysł

Z przyczyn od nas niezależnych film - Czar prysł jest aktualnie niedostępny.

Jak bardzo można się zawieśc gdy to co widzimy na pierwszy rzut oka okazuje się że jest zupełnie inne. Takiego uczucia doznał mały ciemnoskóry koleś znany zresztą z wielu śmiesznych filmików publikowanych na youtubie. Koleś strasznie ucieszył się na widok pięknych i okazałych rozmiarów balonów, które jak się chwilę później okazało nie należą wcale do równie urodziwej dziewczyny. Jakże się nasz bohater strasznie zawiódł gdy dziewczyna pokazała swoją twarz, a wygląda przeokropnie. Można odnieść wrażenie że te balony nie są od tego ciała. Niech ten śmieszny filmik będzie przestrogą dla wszystkich poszukających miłości na czatach internetowych gdzie nie widać z kim mamy po drugiej stronie kamerki do czynienia.

dodany: 20 marca 2015 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Czar prysł (id: 1755) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Tomek

A to się koleś zdziwił, takie są niebezpieczeństwa podrywania i umawiania się na randki w sieci. Też się kiedyś umówiłem z dziewczyną przez internet i jak się z nią spotkałem twarzą w twarz to myślałem że zwymiotuje. Paskuda okropna.

dodano: 2015-03-25 22:17:37 przez: host-89-229-232-201.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.232.201
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.