Czego ona tak szuka bo chyba nie majtek?

kategoria Dziewczyny

Szukać można różnych rzeczy, a i wiadomo jak się czegoś szuka to akurat ciężko jest to odnaleźć. Tak i chyba było i tym razem, kiedy to pewna blond pani nie zważając na zaproszonych gości usilnie czegoś poszukiwała. Jak widać na tym śmiesznym filmiku ktoś jej podpowiadał gdzie może być poszukiwana rzecz, jednak niestety wcale jej tam nie było. Nie przeszkadzało to jednak w niczym pijącemu piwko mężczyźnie który załapał się całkiem przypadkowo na niezły pokaz którego zazdrościł by mu nie jeden facet. Poszukując na wysokich regałach dziewczyna zmuszona była wejść na fotel na którym siedział ów wspomniany mężczyzna, ten zadzierając głowę miał całkiem atrakcyjny widok zwłaszcza gdy okazało się że owa pani szuka swoich majtek. Zaskakująca końcówka filmiku kiedy to wszystko się wyjaśnia.

dodany: 14 września 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 10

Film Czego ona tak szuka bo chyba nie majtek? (id: 2240) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 września 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: kobieta szuka majtek kabaret, pokaz mi filmik jak się ruchac i wyjdzie okres.

Komentarze do filmu

Renatka

Chłopcy wypowiedzcie się w temacie Czy podoba wam się kiedy dziewczyna chodzi bez majtek? Czy chcielibyście żeby wasza żona kochanka czy dziewczyna Chodziła na co dzień bez majtek? Wiecie żeby nie zakładała majtek pod dżinsy sukienkę czy cokolwiek tam ma na sobie. Ja akurat lubię chodzić bez majtek w dresie ale w dżinsach to już raczej nie. No wiadomo w miniówce No to już nie bardzo się uda bo za duże ryzyko że wyjdzie na wierzch i wszystko będzie widać tak jak na tym filmie zresztą.

dodano: 2017-11-27 13:19:21 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.