Dlaczego dziewczyny nie powinny grać w gry

kategoria Romantyczne

Nie jedna dziewczyna czy żona wkurza się kiedy jej facet długo przesiaduje przed telewizorem grając w gry na konsolach Xbox czy play-station. Są różne sposoby na załagodzenie takich sytuacji jednak ten śmieszny filmik pokazuje dlaczego nie powinno się grać w gry na konsoli ze swoją dziewczyną. Choć mogło by się to wydawać idealnym rozwiązaniem, wywołać zainteresowanie grami na konsoli i liczyć na to że zrozumie i pozwoli nam bezkarnie grać godzinami. Jednak nie, ten filmik pokazuje że tak się nie stanie. Koleś na filmie który zaprosił do wspólnej gry swoją dziewczynę na pewno długo będzie tego żałował. Zdenerwowana grą laska początkowo wkurza się bluzgając coś pod nosem, lecz ciągłe baty jakie dostaje od współgracza sprawiają że wpada w prawdziwą furię wykrzykując kolejno kary wymierzone dla biednego faceta a na końcu rozwala mu konsolę rzucając nią o podłogę. Ten filmik pokazuje jak łatwo można się zdenerwować grając w gry zwłaszcza gdy gra nie idzie nam po myśli i nie ma tu znaczenia płeć grającego.

dodany: 1 października 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 3

Film Dlaczego dziewczyny nie powinny grać w gry (id: 2271) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Renatka

Dziewczyny nie grają na konsolach do gier bo większość z nich uważa że to strata czasu. Sama generalnie nie gram i nie bawi mnie to i nie rozumiem ludzi którzy potrafią przesiedzieć przed konsolą dzień dwa albo trzy. Przecież z takiego grania w gry nie ma nic sensownego poza wadą wzroku i straconym czasem. A w to że na tym można zarobić to nigdy nie uwierzę.

dodano: 2017-11-27 10:12:16 przez: host-89-228-242-123.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.242.123
Tomek

Podobno wyrzucenie z siebie emocji działa tylko na korzyść więc nie zgadzam się z tym że dziewczyny nie powinny grać na konsolach gier. Trzymanie w sobie emocji i duszenie ich nie przynosi dobrych rezultatów a wręcz przeciwnie. Najlepiej wyrzucić to z siebie tak jak na tym śmiesznym filmiku. Typiara trochę się wkurzyła ale jednak wyrzuciła to z siebie więc nie ma tego złego to by nie wyszło na dobre. Trzeba przyznać że zabawnie to wszystko wygląda choć nie chciałbym być w skórze tego gościa.

dodano: 2017-11-08 13:46:31 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

Najpierw myślałam że ten filmik to fake jest on wyreżyserowany pod kamerkę. Ale gdy oglądam go drugi i trzeci raz Odnoszę wrażenie że ta dziewczyna ma po prostu bardzo wybuchowy charakter i nie powinna grać w gry. Na każdej grze zresztą jest stosowne ostrzeżenie. Śmiesznie to wygląda ale z drugiej strony żal mi tego gościa. Teraz w prawdzie się śmieję ale później nie będzie mu do śmiechu. Chociaż z drugiej strony Najlepszym sposobem by się pogodzić jest wiecie co.

dodano: 2017-10-17 16:33:35 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Jarosław

Bardzo dobry filmik pokazujący problem kobiet nie znających się na emocjach jakie towarzyszą grze w dobrą grę, może gdyby więcej dziewczyn zamiast się czepiać wzięły i zagrały to by zobaczyły jakie to jest trudne wyzwanie.

dodano: 2017-10-02 11:24:30 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.