Dmuchana zjeżdżalnia na plaży

kategoria Wpadki

Wielka dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci porwana przez wiatr na pewnej plaży. najprawdopodobniej jej właściciele nie spodziewali się tak mocnego wiatru i nie przymocowali odpowiednio mocno zjeżdżalni do ziemi. Nadmuchana kilkunasto metrowa zjeżdżalnia dla dzieci porwana została przez wiejący wiatr i toczyła się kilkaset metrów wzdłuż plaży. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ludzie uciekali jej z drogi, podczas gdy za zjeżdżalnia biegł najprawdopodobniej jej właściciel nieudolnie próbując zatrzymać toczącą się wciąż atrakcje. Zapewne nie takiej atrakcji oczekiwały dzieci, by dmuchana zabawka nagle uciekła dmuchana przez wiatr w inny zakątek plaży.
To nie pierwsza taka sytuacja w której wiatr płata figle właścicielom takich dmuchanych zabawek. Często warunki techniczne w miejscu instalacji nie pozwalają na skuteczne wystarczająco mocne przytwierdzenie dmuchańca, a czasem obsługa techniczna zjeżdżalni z lenistwa nie zadba o to za wczasu. Najważniejsze że żadnemu dziecku nic się nie stało, a widok toczącej się przez wiatr wielkiej dmuchanej zjeżdżalni wzdłuż plaży urozmaicił wakacje nie jednemu turyście tam przebywającemu.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 20 przeciw: 7

Film Dmuchana zjeżdżalnia na plaży (id: 1681) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.