Dostawca pizzy i naga zamawiająca

kategoria Dziewczyny

Taka sytuacja jest że zamawianie żarcia np pizzy tak jak w tym przypadku i odbieranie go w niekompletnym stroju to chyba nowy challenge, bo chyba nikt nie uwierzy że dziewczyna z tego filmiku była tak wygłodniała że szybko w roztargnieniu zapomniała się ubrać zanim otworzyła drzwi dostawcy pizzy. Podobno dziewczyny wymyśliły nowe wyzwanie które przekazują sobie na wzór challenge z oblewaniem się zimną wodą. OK, trzeba przyznać że praca dostawców żarcia na wynos, ale i przesyłek lub zakupów z dostawą do domu będzie odrobinę ciekawsza. Musiał by się wypowiedzieć ktoś kto pracuje w tym zawodzie czy faktycznie ostatnimi czasy panie odbierają zamówioną pizze nago, lub w niekompletnym jak w tym przypadku ubraniu. Co jak co, ale dostawcy chyba nie będą narzekali - pytanie tylko czy w tym przypadku mają szansę na napiwek, czy sam widok nagiej zamawiającej będzie substytutem napiwku.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 10 przeciw: 2

Film Dostawca pizzy i naga zamawiająca (id: 1308) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: odbieraie przesyłek pizzy w skompym stroju lub nago , 0twieranie drzwi nago, czy odbierał ktoś przesyłke pizzę w skompym stroju lub nago forum, go, nago przed listonoszem forum, odbieranie pizzy nago, odbior pizzy nago, otworzyla drzwi nago, otworzy³a nago dostawcy, otworzyła drzwi nago, pizza kupujaca nago, pizza nago, pizza nago chomikuj, tępa blondi odbiera nago pizze, zamawia pizze.

Komentarze do filmu

Tomek

Spróbuję namówić swoją żonę by zamówiła pizzę i odebrała ją zupełnie naga. Ja będę nagrywał taki filmik i potem go tutaj wrzucę. Jeśli chcecie zobaczyć moją produkcję Piszcie w komentarzach. Tylko problem jest jeden Jak namówić żonę.

dodano: 2017-10-12 18:57:14 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Joanna

A kto normalny montuje sobie kamerę w swoim domu ? moim zdaniem to jest ukryta reklama pizahut

dodano: 2011-11-11 12:24:42 przez: host-89-229-85-147.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.85.147

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.