Dostawca pizzy i naga zamawiająca

kategoria Dziewczyny

Taka sytuacja jest że zamawianie żarcia np pizzy tak jak w tym przypadku i odbieranie go w niekompletnym stroju to chyba nowy challenge, bo chyba nikt nie uwierzy że dziewczyna z tego filmiku była tak wygłodniała że szybko w roztargnieniu zapomniała się ubrać zanim otworzyła drzwi dostawcy pizzy. Podobno dziewczyny wymyśliły nowe wyzwanie które przekazują sobie na wzór challenge z oblewaniem się zimną wodą. OK, trzeba przyznać że praca dostawców żarcia na wynos, ale i przesyłek lub zakupów z dostawą do domu będzie odrobinę ciekawsza. Musiał by się wypowiedzieć ktoś kto pracuje w tym zawodzie czy faktycznie ostatnimi czasy panie odbierają zamówioną pizze nago, lub w niekompletnym jak w tym przypadku ubraniu. Co jak co, ale dostawcy chyba nie będą narzekali - pytanie tylko czy w tym przypadku mają szansę na napiwek, czy sam widok nagiej zamawiającej będzie substytutem napiwku.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 11 przeciw: 7

Film Dostawca pizzy i naga zamawiająca (id: 1308) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: go, nago przy obcych, picka goła, showup odbiór pizzy, zamawia pizze.

Komentarze do filmu

Tomek

Spróbuję namówić swoją żonę by zamówiła pizzę i odebrała ją zupełnie naga. Ja będę nagrywał taki filmik i potem go tutaj wrzucę. Jeśli chcecie zobaczyć moją produkcję Piszcie w komentarzach. Tylko problem jest jeden Jak namówić żonę.

dodano: 2017-10-12 18:57:14 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Joanna

A kto normalny montuje sobie kamerę w swoim domu ? moim zdaniem to jest ukryta reklama pizahut

dodano: 2011-11-11 12:24:42 przez: host-89-229-85-147.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.85.147

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.