Dziewczyna na kamerce i jej tata

kategoria Wpadki

W dzisiejszych czasach kamerki montowane są Niemal w każdym sprzęcie poczynając od laptopów po tablety i smartfony. Więc Video Chat w dzisiejszych czasach to żadna nowość. innego zdania jest najwyraźniej tata dziewczyny która Przed swoją kamerką płacze i przepraszam za zaistniałą sytuację. domyśleć się możemy jedynie że tata przyłapał swoją córkę gdy ta udzielała się na video czacie. Co dziewczyna robiła przed kamerką nie wiadomo ale musiało to tatę bardzo zdenerwować. na tym śmiesznym filmiku widzimy jak dziewczyna ze łzami w oczach Przepraszam wszystkich że nie będzie mogła kontynuować swojej wideorozmowy. W tle nagrania widać zdenerwowanego tatę przystępującego z nogi na nogę. Dziewczyna musiała nieźle na tej kamerce wywijać że spotkała ją taka kara. A kto wie może Tata również ogląda przedstawienia z wideo kamerek i Spotkał tam swoją córkę. Takie sytuacje są dziś bardzo możliwe i wielce prawdopodobne.

dodany: 3 sierpnia 2018 wyświetleń: za: 19 przeciw: 4

Film Dziewczyna na kamerce i jej tata (id: 2380) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 sierpnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Seba

To nie pierwszy filmik jak i krąży po internecie w którym tata odegrał rolę drugoplanową. Laska przed kamerką Nie ogarnęła pewnie że za winklem stoi tata. Na tym śmiesznym filmiku nie widać jednak co ona przed tą kamerką pokazywała. Ale sądząc po jej płaczu Musiało być ostro. Pewnie tata namierzył jej rozmówcę i szykuję się niezła draka.

dodano: 2018-09-10 12:20:18 przez: public-gprs389052.centertel.pl, ip: 37.47.150.253
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.