Palenie papierosów zabija

kategoria Wpadki

Palenie zabija - to dość jednoznaczne i bardzo wymowne hasło znane jest chyba każdemu. Ten śmieszny filmik natomiast jest idealnym przykładem że palenie tytoniu działa destrukcyjnie na nasz organizm. Zobaczcie co stało się z ciekawą i żądne wrażeń turystyką która zapaliła jakiś tytoń z kolesiami na ulicy w jednym z azjatyckich. Już po pierwszym zaciągnięciu się tytoniem z fajki dziewczyna odleciała. Zemdlała już po pierwszym buchu. Nikt nie wie wprawdzie co ona na tym filmiku paliła ale efekt tego palenia Jest zaskakujący. Odleciała po pierwszym sztosie. Niech ten filmik będzie przestrogą by będąc ciekawskim nie próbować palić substancji niewiadomego pochodzenia z ludźmi których nie znamy Bo przecież palenie szkodzi.

dodany: 5 września 2018 wyświetleń: za: 10 przeciw: 4

Film Palenie papierosów zabija (id: 2375) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Zenek

Ludzie są bardzo dziwni że decydują się palić coś niewiadomego pochodzenia. Skąd ona miała pewność co jest w tym papierosie lub fajce. Równie dobrze mógł tam być jakiś dopalacz albo coś równie wstrętnego. Palenie szkodzi najbardziej jak widać głowie.

dodano: 2018-09-10 12:18:07 przez: public-gprs389052.centertel.pl, ip: 37.47.150.253
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.