Nieudany skok

kategoria Wpadki

Wraz ze wzrostem temperatury wzrasta pomysłowość ludzi na to aby się jakoś ochłodzić. Można zatem przypuszczać że na tym śmiesznym filmiku powodem tak spektakularnej gleby była potrzeba ochłodzenia się skacząc do wody. Jak się można domyślać skok ten okazał się całkowicie nieudany a nawet dość śmieszny. I jak głosi Staropolska prawda najbardziej nas śmieszą i bawią cudze nieszczęścia. Choć pierwsza skacząca do wody dziewczyna dokładnie pokazała jak to trzeba robić. to drugiej dziewczynie skok z deski przypominającej trampolinę zupełnie się nie udał. Być może powodem tego był fakt że deska z której skakały dziewczyny była już mokra. Tak czy inaczej dziewczyna wpadła do wody choć nie w sposób taki jaki zamierzała tam wskoczyć.

dodany: 20 lipca 2018 wyświetleń: za: 18 przeciw: 4

Film Nieudany skok (id: 2374) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 lipca 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Waldek

Nic nowego na dworzu trochę cieplej się zrobiło i młodzież szaleje. Niech się dziewczyny wy szumią za młodu bo za kilka lat za lat parę gdy przybędzie im kilogramów brzuch i tłuszcz na udach to takie skoki w ogóle nie będą możliwe. skaczcie dziewczyny skaczcie i szalejcie póki Młode jesteście bo później to już tylko cellulit rozstępy i obwisły brzuch.

dodano: 2018-07-30 15:26:17 przez: host-89-229-78-231.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.78.231
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.