Dziewczyna na ławce

kategoria Faceci

Jak ciężko jest udawać że się czegoś nie widzi, choć coś usilnie ciągnie by spojrzeć, zerknąć lub wręcz gapić się. Z tym dylematem przyszło zmierzyć się kilku mężczyznom na przeciw którym na ławce w parku usiadła wyjątkowo atrakcyjna dziewczyna w wyjątkowo krótkiej spódniczce. Miny panów którzy udają że nie patrzą choć gapią się jak mogą są bezcenne, a jeszcze większe zakłopotanie pojawia się w momencie gdy owa dziewczyna oznajmia im że są ukrytej kamerze wskazując na ukrytego operatora kamery.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 20 przeciw: 4

Film Dziewczyna na ławce (id: 1532) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: baba sra, baba sra w markecie, dziewczyna sra na ławce, jak baba sra na lawce, śmieszne filmy na ławce w parku, ławce w parku jpg.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.