Prowokatorki w windzie

kategoria Dziewczyny

Grupka bardzo atrakcyjnych dziewczyn zachowuje się dość prowokująco w windzie w obecności jednego faceta. Cała sytuacja wygląda następująco. Niczego nie podejrzewający mężczyzna wchodzi do windy, za nim wbiegają dziewczyny i liżą lody bądź co lepsze gorąco i namiętnie całują się ze sobą. Niczego nie podejrzewający faceci nawet nie spodziewają się tego że są po prostu w ukrytej kamerze :)

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 15 przeciw: 1

Film Prowokatorki w windzie (id: 1061) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Tomek

Sam kiedyś miałem taką sytuację że dwie dziewczyny robiły się jaja w windzie. Dziewczyny zachowywały się bardzo dwuznacznie i nie wiedziałem jak zareagować. Z początku trochę się napaliłem ale zaraz pomyślałem sobie że to pewnie albo ukryta kamera albo jakiś żart. Okazało się że to nie była ani ukryta kamera ani żart, a dziewczyny były po prostu pijane.

dodano: 2017-10-12 18:36:01 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.