Dziewczynie zachciało się siku w garażu

kategoria Dziewczyny

Co robi dziewczyna gdy strasznie zachce się jej siku w garażu podziemnym? Jak się okazuje nie idzie to toalety, a swoją potrzebę załatwia na miejscu. Tak właśnie zrobiła dziewczyna na tym śmiesznym filmiku która postanowiła się wysikać pomiędzy zaparkowanymi samochodami w garażu podziemnym jakiegoś biurowca lub galerii handlowej. Szybko zrobiła siku między zaparkowanymi samochodami zasłaniając się dodatkowo otwartymi drzwiami swojego samochodu, nie spodziewała się jednak tego co stanie się chwilę później. Siki wypływające spod jej samochodu wyraźnie zainteresowały pewnego chcącego jej pomóc pana.

dodany: 31 października 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 2

Film Dziewczynie zachciało się siku w garażu (id: 2068) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 października 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyna robi siku za blokiem, dziewczyna siku robi, dziewczyny robia siku, kobieta robi siku, kobiety robia siku, kobiety sikają, ktora robi dalej siku, sikające bziefczyny, sikające diewczyny, sikanie, sikanie dziewczyn, sikanie kobiety, w parku robi siku kobieta, www kobiety robionce siku, www.sikanie dziewczyn.

Komentarze do filmu

Wow

Wow ta pani się serio posikała w majtki

dodano: 2021-04-20 10:18:40 przez: ip-002058218165.multimetro.pl, ip: 2.58.218.165
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.