Podejmij wyzwanie

kategoria Dziewczyny

Wyzwania to w dzisiejszych czasach dość popularna forma okazania się na świat. Na ten dość szalony aczkolwiek niezwykle oryginalny sposób wpadła pewna para w lokalnym metrze. Siedząca na przeciw faceta dziewczyna zaczęła go naśladować. ten długo się nie zastanawiając podjął wyzwanie i wyszedł z tego bardzo zabawny film, jednak że zakończenie jak można było się domyślać okazało się nie do wykonania dla naszej bohaterki. Można było przewidzieć że facet którego naśladuje dziewczyna prędzej czy później wpadnie na pomysł by się rozebrać, a wiadomo że dziewczyny w tej kwestii są bardziej wstydliwe. Fajny śmieszny filmik wyszedł no i reakcja pozostałych ludzi znajdujących się w metrze interesująca. Szkoda jednak że laska odpuściła na końcu.

dodany: 7 grudnia 2016 wyświetleń: za: 17 przeciw: 10

Film Podejmij wyzwanie (id: 2101) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Tomek

Fajny pomysł na podryw dziewczyny w pociagu. Też tak spróbuje jak będzie siedziała jakaś ładna dziewczyna naprzeciwko mnie w pociągu.

dodano: 2016-12-14 16:34:57 przez: host-89-229-65-166.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.65.166
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.