Dziewczyny internetu

kategoria Dziewczyny

Urocze, niezwykle atrakcyjne i .... dość niezdarne - takie są właśnie wysportowane dziewczyny które nie boją się wykonywać przedziwne tricki, stanie na rękach, tańczę typu dancehall wykonywane na barach, stołach i innych niestabilnych podłożach... śmieszne wygibasy przed kamerkami internetowymi. Prawdziwe dziewczyny internetu, ale przecież właśnie za to je tak lubimy bo dostarczają nam ogromnej ilości przezabawnej rozrywki, a przecież nie ma nic milszego dla oka jak atrakcyjna dziewczyna (często blondynka) w śmiesznej sytuacji. Dziewczyny z internetu, zwariowane, odważne często trochę nierozgarnięte, takie je właśnie lubimy i takie chcemy oglądać we wszelkiej maści śmiesznych filmikach.

dodany: 24 marca 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 10

Film Dziewczyny internetu (id: 1972) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Tomek

Lubie takie laski które potrafią się dobrze bawić, wiedzą czego chcą od życia i nie mają kompleksów. Mogła by być moją żoną jedna albo druga.

dodano: 2016-03-26 17:34:45 przez: host-89-229-86-234.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.86.234
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.