Wycinanie stroju na modelce

kategoria Dziewczyny

Wspaniały pokaz możliwości pewnego projektanta mody który za pomocą zwykłych nożyczek ze zwykłego jednoczęściowego stroju kąpielowego może wykroić całkiem zmyślną kreację dla nie jednej modelki. Koleś zwykłymi nożyczkami wycina dziury w stroju kąpielowym bezpośrednio na ciele modelki - dziury nie sa przypadkowe, stanowią symetryczne wcięcia i paski co sprawia że zwykły jednoczęściowy strój kąpielowy staje się naprawdę bardzo atrakcyjnym i pociągającym kostiumem. Fakt że ten sam strój na dziewczynie bez odpowiedniej figury nie wyglądał by tak atrakcyjnie, jednak trzeba przyznać że przy odrobinie pomysłu można zaprojektować całkiem apetyczne ubranko - szkoda tylko że w zasadzie jednorazowe. A wszystko dzieje się bezpośrednio na ciele stojącej modelki.

dodany: 23 marca 2016 wyświetleń: za: 17 przeciw: 7

Film Wycinanie stroju na modelce (id: 1970) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Krystian

Wow trzeba przyznać że Super to wygląda. Zarówno ciało modelki jak i umiejętności kolesia z nożyczkami który na ubranej modelce wycina fascynujące wzory.

dodano: 2017-10-19 13:52:13 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.