Dziewczyny kichnięcie i ukryta kamera

kategoria Rozrywkowe

Bardzo pomysłowy Prank, czyli starannie zaplanowany dowcip mający na celu zaskoczenie przypadkowych przechodniów i zarejestrowanie tego ukrytą kamerą. Dwie podstawione wcześniej umówione dziewczyny stoją w specjalnie przygotowanych strojach odpowiednio ponacinanych i spreparowanych by od pociągnięcia sznurka spadło z nich odzienie. Obok przypadkowo przechodzącej osoby przechodzi nasz bohater który kicha i swoim kichnięciem zdmuchuje ubranie ze wspomnianych dziewczyn. Sytuacja wygląda na tyle komicznie i niewiarygodnie że ciężko wpaść na pomysł że cała sytuacja jest dowcipem z ukrytej kamery. Żeby kichnięciem zerwać ubranie z dwóch stojących obok dziewczyn to trzeba by mieć naprawdę mocne kichnięcie.

dodany: 6 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 10 przeciw: 10

Film Dziewczyny kichnięcie i ukryta kamera (id: 1832) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 3/5, i wyrażając dość średnią opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Tomek

Świetny sposób na doskonały żart. Jest tyłek, są laski, jest zabawny facet i dobra jakośc nagrania. Pogratulowac pomysłu i odwagi pań. Chociaż ciuchy zrzucają tak szybko że początkowo można się nie zoriętować o co chodzi.

dodano: 2015-04-08 08:36:41 przez: eqf169.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.20.73.169
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.