Czary mary

kategoria Rozrywkowe

Sztuka iluzji czy podrywania? Być może idealny sposób na poderwanie dziewczyny znalazł sobie ten koleś podszywający się pod iluzjonistę - magika. Zaczepia dziewczyny na ulicy i robiąc krótkie czary mary łapie je za pierś. Dobry sposób na pomacanie kogoś po cyckach, jednak nie wiadomo jak taka sztuka iluzji kończy się później bo w większości przypadków być może wspomniany magik dostaje po twarzy.

dodany: 6 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 14 przeciw: 10

Film Czary mary (id: 1838) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Tomek

Ale to jest sprytny sposób na poderwanie dziewczyny na mieście albo w pubie czy dyskotece. Kiedyś w podobny sposób założyłem się z kolegami że złapie za pierś takiej jednej pięknej dziewczyny i podszedłem i też jej sztuczkę podobną pokazałem :) Blachara jeszcze się cieszyła z tego.

dodano: 2015-04-13 20:35:18 przez: host-89-229-94-80.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.94.80

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.