Mąż i żona i sztuczki magiczne

kategoria Rozrywkowe

Śmieszny filmik o magiku i jego wrednej żonie która wciąż niszczy mu jego magiczne tricki i iluzje. Na filmiku widać jak magik z ogromnym przejęciem i skupieniem wykonuje różne tricki i iluzje po czym przychodzi jego żona i psuje mu całe nagranie. Widać żona nie podziela pasji swojego męża, inaczej wspomogła by go w wykonywaniu magicznych sztuczek - a ty na tym filmiku widać że sprawia jej ogromną przyjemność kompromitowanie iluzjonisty niszcząc mu wszystkie jego sztuczki magiczne. Cóż taka jest wredna rola wrednej żony, być może dla tego że magik jest na tyle słaby że z jego magicznych sztuczek nie ma realnych pieniędzy?

dodany: 7 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 2

Film Mąż i żona i sztuczki magiczne (id: 2173) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Waldek

Śmieszne To jest żałosne sam nie wiem. Generalnie mi się ten filmik nie podoba. A jeśli wśród was jest ktoś komu się to spodobało niech się wpisze I napiszę dlaczego. Tymczasem jestem pierwszy w komentarzu.

dodano: 2017-10-20 08:25:10 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.