Dziewczyny na myjni

kategoria Dziewczyny

Oryginalny pomysł by urozmaicić sobie pobyt na myjni samoobsługowej, a być może to był przegrany zakład bo dwie bardzo odważne dziewczyny siedząc na masce samochodu postanawiają wziąć udział w myciu samochodu w myjni bezobsługowej. Dwie dziewczyny całkowicie bez jakichkolwiek strojów siedząc na masce samochodu wjeżdżają do tunelowej myjni samochodowej a ktoś z niezłą zabawą filmuje je siedząc w środku. trzeba przyznać że widowisko ma całkiem ciekawe, i nie jeden kierowca samochodu zgodził by się by na masce jego samochodu pojawiły się dwa takie odważne i gotowe na wszystko kociaki. Dziewczyny widocznie dobrze się bawiły, bo choć całe mokre i w pianie szamponu samochodowego biegły całkiem zadowolone gdy program na myjni dobiegł końca.

dodany: 26 grudnia 2015 wyświetleń: za: 15 przeciw: 9

Film Dziewczyny na myjni (id: 1867) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyny playboya w myjni samochodowej, mycie/pipki/przez/mtodych/dziewczyn/filmiki.

Komentarze do filmu

Krystian

A o co chodzi bo nie do końca czaję ten śmieszny filmik. Koleś wrzucił żetony do automatu na samochodowej myjni po czym jakieś dwie nagie dziewczyny wskoczył mu na maskę i Samochód wjechał do myjni automatycznej. No fajnie że takie nagie dziewczyny to całemu po masce jednak to były jego znajomy czy niespodzianka na myjni. Sam chętnie wybrałbym się na taką myjnię Tylko żebym wcześniej o tym wiedział. Nie zabrał bym dzieci ani żony No bo jak takie dwie gołe dziewczyny na masce podczas mycia samochodu. Czy może ten filmik to jakieś wyzwanie dziewczyny przegrały zakład i teraz musiały się rozebrać wziąć na masce i wytrzymać tam cały program mycia samochodu w myjni bezobsługowej. Na necie śmiesznych filmów z dziewczynami na go mającymi samochody jest coraz więcej, jednak filmiku gdzie nagie dziewczyny wskakują na maskę samochodu wjeżdżającego do automatycznej myjni samochodowej jeszcze nie widziałem. Szkoda trochę tej dziewczyny ładne są a na takiej myjni tyle chemii. Zapewne mają teraz niezłą wysypkę tu i tam. Jednak pogratulować pomysłowości i odwagi. Nie bez powodu ten filmik nagrany został nocą. Ciekawe gdzie ty dziewczyny pobiegły takie mokre.

dodano: 2017-10-19 13:39:04 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.