Facet rozwala telewizor bo przerywał podczas meczu

kategoria Faceci

Partnerka owego nerwowego kibica (zapewne rozrywkowa żona) postanowiła się trochę zabawić kosztem swojego partnera. Podczas decydujących meczów turnieju piłkarskiego Euro 2016 zdalnie wyłączała lub blokowała obraz na telewizorze gdzie wspomniany koleś oglądał z przejęciem mecz. Każde zacięcie się obrazu w decydującym momencie meczu wywoływało istny szał u nerwowego kibica doprowadzając go ostatecznie do furii podczas której z nerwów rozwalił telewizor, tablet i wszystko co było pod ręką.
Wszystko było żartem zarejestrowanym w ukrytych kamerach, lecz nerwy gościa doprowadziły go do takiego stanu że nie było już odwrotu. Jak widać na tym śmiesznym aczkolwiek kosztownym nagraniu, nie warto sobie żartować zwłaszcza podczas tak ważnego meczu o awans w eliminacjach. Być może to był sposób kobiety na wymianę telewizora na nowszy, większy ;-)

dodany: 23 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 4

Film Facet rozwala telewizor bo przerywał podczas meczu (id: 2043) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.