Golas w samolocie Rihanny

kategoria Celebryci

Podczas przelotu z koncertu na koncert w samolocie Rihanny pojawił się golas przebiegający przez sektor samolotu w którzy podróżowali dziennikarze i inne osoby towarzyszące piosenkarce podczas trasy koncertowej. Królowa muzyki rmb, słynna piosenkarka Rihanna postanowiła zabrać w swoją trasę koncertową 777 150 osób w tym dziennikarzy i DJ radiowych oraz inne osoby z branży. Podczas przelotu z koncertu na koncert atmosfera w samolocie, pewnie za sprawą darmowego open baru była na tyle rozrywkowa że nagle ni z tego ni z owego przez samolot przebiegł całkowicie rozebrany mężczyzna, nic robię nie robiąc z fotografujących go dziennikarzy i reporterów. Jak się później okazało, wspomniany golas to australijski prezenter muzyczny DJ który pewnie wymyślił sobie że w ten sposób stanie się sławny. W jakimś stopniu mu się to udało, bowiem informacje o trasie koncertowej Rihanny pod nazwą 777 praktycznie nie przebiła się do mediów, natomiast wzmianka o golasie w samolocie piosenkarki owszem.

dodany: 20 listopada 2012 wyświetleń: za: 15 przeciw: 4

Film Golas w samolocie Rihanny (id: 1430) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Pilot Samolotu

Koleś się napił w darmowym open-barze a potem pomyślał sobie że jak pobiega na golasa po samolocie rijany to tabloidy jakoś wplączą to w romans z piosenkarką. i koleś będzie co najmniej sławny. a i to jeszcze być posądzony o romans z riyaną to żaden grzech - nie jeden by chciał. w sumie to ona nie brzydka choć widać że już trochę zniszczona używkami.

dodano: 2012-11-20 21:08:11 przez: host-89-229-89-75.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.89.75
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.