Poczuć wolność

kategoria Dziewczyny

Zastanawialiście się kiedyś co to tak na prawdę znaczy poczuć wolność? Czy być wolnym to znaczy biegać w polu na golasa czy może robić to co się chce i jak się chce? Taką chyba definicje wolności wyznaje właśnie bohaterka tego krótkiego filmiku na którym w dość oryginalny sposób pokazuje że ma wszystko w dupie i blada dupa też występuje w tym filmie. Jeśli ktoś nie wie jak zrobić tzw gwiazdę to ten filmik niech będzie dla niego dobrym filmem i instruktażowym.

dodany: 3 czerwca 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 7

Film Poczuć wolność (id: 2217) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 czerwca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Renatka

No fajnie grubaska postanowiła robić gwiazdy gdzieś w polu na golasa. Nie wiem czy w ten sposób poczuła wolność ale trzeba jej przyznać że ma dobrą kondycję fizyczną. Widać że takie robienie gwiazd na golasa gdzieś w polu jest czynnością którą wykonuje regularnie. Więc Gdy kiedyś gdzieś w polu zobaczycie grubą babe robiącą gwiazdę w dodatku na golasa niż dziwcie się.

dodano: 2017-11-27 13:32:21 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.