India Talent Show - Indyjscy uczestnicy programu Mam Talent

kategoria Telewizyjne

Fragment Indyjskiej wersji słynnego programu telewizyjnego India Talent Show, u nas znanego jako Mam Talent. Zasada programu jest identyczna jak w przypadku polskiej edycji. Prezentują się różni ludzie którzy mają lub którym się wydaje że mają jakiś talent. Przy czym dowolność talentów jest niezdefiniowana i nie określona. W tym odcinku udział wdzieli tzw Warriors of Goja, fakirzy odporni na ból którzy poddają się coraz bardziej przeraźliwym próbom jak przejechanie samochodem po ciele i motocyklem po głowie, rozbijanie twardych przedmiotów, okładanie się betonowymi płytami, pałkami czy wręcz młotami. Wszystkie te pokazy choć intrygujące były bardzo widowiskowe co zapewne przyczyniło się do głównej wygranej. Jak możemy zobaczyć na końcu nikomu w sumie nic wielkiego się nie stało, a cała grupa Indyjskich Wojowników Goji otrzymała nagrodę pieniężną.

dodany: 6 listopada 2012 wyświetleń: za: 10 przeciw: 6

Film India Talent Show - Indyjscy uczestnicy programu Mam Talent (id: 1341) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Joanna

Ale przegięcie - jak można promować w telewizji takie zachowania. tylko brakuje żeby u nas w naszej edycji mam talent pojawili się tacy kolesie. przecież dzieciaki zaraz podłapią i zaczną w szkołach ich naśladować. masakra jakaś ludzie dla pieniędzy są w stanie publicznie sobie flaki wyrwać.

dodano: 2011-11-24 10:49:04 przez: host-89-229-239-106.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.239.106

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.