Happy Birthday

kategoria Animowane

Bardzo wesoła animacja dzięki której w dość śmieszny sposób złożyć możemy życzenia urodzinowe dla dzieci. Kolorowe słonie i inne sympatyczne postacie z bajek śpiewają dobrze wszystkim znaną piosenkę urodzinową Happy Birthday. Choć słowa piosenki są w języku angielskim to jednak całość animacji będzie zrozumiała chyba dla każdego dziecka - bo które dziecko nie lubi kolorowych sympatycznych stworków wesoło tańczących w rytm popularnej piosenki urodzinowej.
W myśl tego zabawnego filmiku pozostało przyłączyć się do życzeń i z okazji urodzin wszystkim solenizantom życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia wszystkich marzeń oraz ogromnej góry prezentów. Niech na urodzinowym przyjęciu atmosfera będzie conajmniej tak miła jak na tym urodzinowym filmiku.

dodany: 2 lipca 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 9

Film Happy Birthday (id: 2221) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 lipca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Michas

Sto lat Loren

dodano: 2017-09-16 12:23:57 przez: etth-95-215-79-127.telesim.com.pl, ip: 95.215.79.127

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.