Happy Birthday

kategoria Animowane

Bardzo wesoła animacja dzięki której w dość śmieszny sposób złożyć możemy życzenia urodzinowe dla dzieci. Kolorowe słonie i inne sympatyczne postacie z bajek śpiewają dobrze wszystkim znaną piosenkę urodzinową Happy Birthday. Choć słowa piosenki są w języku angielskim to jednak całość animacji będzie zrozumiała chyba dla każdego dziecka - bo które dziecko nie lubi kolorowych sympatycznych stworków wesoło tańczących w rytm popularnej piosenki urodzinowej.
W myśl tego zabawnego filmiku pozostało przyłączyć się do życzeń i z okazji urodzin wszystkim solenizantom życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia wszystkich marzeń oraz ogromnej góry prezentów. Niech na urodzinowym przyjęciu atmosfera będzie conajmniej tak miła jak na tym urodzinowym filmiku.

dodany: 2 lipca 2017 wyświetleń: 202 za: 5 przeciw: 6

Film Happy Birthday znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 lipca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 202 internautów nadając ocenę 2/5, i wyrażając dość dobrą opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Komentarze do filmu

Michas

Sto lat Loren

dodano: 2017-09-16 12:23:57 przez: etth-95-215-79-127.telesim.com.pl, ip: 95.215.79.127
Happy Birthday alternatywne wykonania

Happy Birthday alternatywne wykonania

głosów za: 38
przeciw: 20
Urodzinowa piosenka

Urodzinowa piosenka

głosów za: 29
przeciw: 8
Urodziny

Urodziny

głosów za: 6
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.