Urodziny

kategoria Rozrywkowe

http://wideo.interia.pl/embed-video?id=2342638

Jeśli dziś twój chłopak/szef/przyjaciel a może tata ma urodziny, ten filmik może być dobrą inspiracją na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent urodzinowy. Czasami zwykłe złożenie oklepanych - skopiowanych gdzieś wcześniej życzeń urodzinowych jest po prostu bez sensu i nie niesie ze sobą żadnej wartości ani dla solenizanta a i osoba składająca owe życzenia nie ma żadnej satysfakcji - inaczej jest jednak w przypadku tego filmiku. Jak się okazuje prezentem nie jest sama trąbka - a wykonanie urodzinowej melodii właśnie tą trąbką wsadzoną w ... dupę. Tak właśnie filmik jest na tyle zabawny co mało realny aczkolwiek piszcie w komentarzach czy udał się wam taki lub inny wykon. Melodia może być jak najbardziej polskim odpowiednikiem - Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam....

dodany: 2 lipca 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 2

Film Urodziny (id: 2223) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 lipca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: urodziny szefa filmik.

Komentarze do filmu

Waldek

No dziewczyny przyznajcie się Która z was urządzi one takie przyjęcie urodzinowe swojemu szefowi w pracy. Jeżeli jest to jakaś sekretarka niech napisze w komentarzach jak ona składa życzenia urodzinowe swojemu szefowi. I niech napisze Czy odważyła by się no taki wykon piosenki urodzinowej. Swoją drogą bardzo śmieszne ale i chyba trudne do wykonania. Dziewczyny ile z was potrafiłaby wypierdzieć na gwizdku urodzinową melodie? Tak czy inaczej trzeba przyznać że ten śmieszny filmik jest naprawdę fajnym pomysłem na urodzinową niespodziankę niekoniecznie jednak dla szefa lub kogoś w pracy. Osobiście powiem że gdyby moja dziewczyna wpadła na taki pomysł byłbym przeszczęśliwy tak oryginalnego prezentu urodzinowego.

dodano: 2017-10-20 08:17:55 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.