Sztuczny wąż dziewczyny i ukryta kamera

kategoria Rozrywkowe

Zobacz jak dziewczyny reagują na ogromnego węża i paniczny krzyk ostrzegającego je przed atakiem węża mężczyzny. Ten śmieszny filmik to oczywiście prank ze sztucznym wężem na sznurku oraz ukrytą kamerą. Kilka szczególnie śmiesznych sytuacji na których widać przerażone i wystraszone dziewczyny uciekają przed goniącym je wężem. Koleś wpadł na super pomysł by najpierw dyskretnie przywiązać gada a później panikuje i ostrzega przed ogromnym wężem - reakcja przestraszonych dziewczyn bezcenna. W necie od groma filmików gdzie ktoś kogoś straszy lecz żeby były tak śmieszne jak ten to zdarza się wyjątkowo rzadko. Były już śmieszne filmiki z psem udającym giga pająka to teraz mamy filmik z wężem.

dodany: 11 maja 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Sztuczny wąż dziewczyny i ukryta kamera (id: 2215) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Waldek

Generalnie nie lubię filmików z ukrytą kamerą i tak zwanych pranków na ulicy jednak ten pomysł jest prosty śmieszny i skuteczny. Nic bardziej prostego kawałek szmatki ucharakteryzowany zawęża przyczepić na drucie lub sznurku to przypadkowo przechodzącej osoby. Normalnym do przewidzenia jest że osoba ta zacznie uciekać. No i przyczepiony wąż zacznie ją gonić. Prostota w wykonaniu na i nie ukrywam że filmik jest wyjątkowo śmieszny. Gratuluję pomysłu.

dodano: 2017-10-20 08:19:45 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.