Sztuczny wąż dziewczyny i ukryta kamera

kategoria Rozrywkowe

Zobacz jak dziewczyny reagują na ogromnego węża i paniczny krzyk ostrzegającego je przed atakiem węża mężczyzny. Ten śmieszny filmik to oczywiście prank ze sztucznym wężem na sznurku oraz ukrytą kamerą. Kilka szczególnie śmiesznych sytuacji na których widać przerażone i wystraszone dziewczyny uciekają przed goniącym je wężem. Koleś wpadł na super pomysł by najpierw dyskretnie przywiązać gada a później panikuje i ostrzega przed ogromnym wężem - reakcja przestraszonych dziewczyn bezcenna. W necie od groma filmików gdzie ktoś kogoś straszy lecz żeby były tak śmieszne jak ten to zdarza się wyjątkowo rzadko. Były już śmieszne filmiki z psem udającym giga pająka to teraz mamy filmik z wężem.

dodany: 11 maja 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 10

Film Sztuczny wąż dziewczyny i ukryta kamera (id: 2215) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Renatka

Ciekawe jakby te dziewczyny zareagowały gdyby koleś pokazał im swojego węża. Czy uciekały by ze strachem jak na tym filmiku czy może wybuchły by śmiechem i byłoby naprawdę śmiesznie. Panowie nagraj się kiedyś filmik na którym podejście do grupy dziewczyn pokażecie i męża i poczekać na nich reakcję. Panowie nagraj się kiedyś filmik na którym podejdzie cię do grupy dziewczyn pokażecie i męża i poczekać na ich reakcję Ciekawa jestem czy będą piszczały i uciekały czy stały i śmiały się. Znajdzie się jakiś odważny mężczyzna i podejmie temat takiego filmiku?

dodano: 2017-11-27 10:22:54 przez: host-89-228-242-123.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.242.123
Waldek

Generalnie nie lubię filmików z ukrytą kamerą i tak zwanych pranków na ulicy jednak ten pomysł jest prosty śmieszny i skuteczny. Nic bardziej prostego kawałek szmatki ucharakteryzowany zawęża przyczepić na drucie lub sznurku to przypadkowo przechodzącej osoby. Normalnym do przewidzenia jest że osoba ta zacznie uciekać. No i przyczepiony wąż zacznie ją gonić. Prostota w wykonaniu na i nie ukrywam że filmik jest wyjątkowo śmieszny. Gratuluję pomysłu.

dodano: 2017-10-20 08:19:45 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.