Im więcej wypijesz tym ładniej wygląda

kategoria Wpadki

Stara sprawdzona prawda głosi że im więcej wypije się alkoholu, tym bardziej świat do okoła staje się piękny, tak też jest na tym śmiesznym filmiku na którym gościu na jakieś imprezie widzi strasznie brzytką wpatrującą się w niego dziewczynę, która z każdym wypitym drinkiem staje się coraz piękniejsza aż po wypitej całej butelce wygląda już bardzo atrakcyjnie niczym modelka. Coś w tym jest że na dziewczyny które na trzeźwo wyglądają mało atrakcyjnie po sporzyciu alkoholu spoglądamy nieco łaskawiej i wzajemnie.

dodany: 1 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 5

Film Im więcej wypijesz tym ładniej wygląda (id: 1794) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Tomek

No to jestakurat prawda bo zawsze na trzeźwo dziewczyn się nie podrywa, najpierw trzeba się delikatnie wstawić ale nie za bardzo żeby zagadując dziewczynę nie bełkotać. a po kilku drinkach lub piwkach dziewczyny stają się piękniejsze.

dodano: 2015-04-01 17:03:24 przez: host-89-229-65-112.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.112
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.