Kamera ukryta na plaży

kategoria Wpadki

Przezabawne sytuacje w których znaleźli się ludzie upolowani przez ukrytą kamerę. Na pierwszy ogień poszły panie opalające się na plaży między którymi chodził podstawiony starszy pan z video kamerą nagrywający ich piękne ciała, i w sumie można by mu darować gdyby z jego majtek nie wystawało to co wystawało... Kolejnymi pechowcami byli ludzie na parkingu strzeżonym którzy myśleli że widzieli kochającą się parę nastolatków... tymczasem była to zwykła prowokacja ukrytej kamery.

dodany: 1 października 2014 wyświetleń: za: 13 przeciw: 9

Film Kamera ukryta na plaży (id: 1193) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyny na plazy yutub, opalające się dziewczyny na plazy , prysznic na plazy yutube, siatkowka na plazy yutube, smieszne filmiki na plazy, śmieszne sytuację na plaży, śmieszni chandlarze na plaży, smiszne filmy z plaży, ukryta kamera na plaży, wesołe wpadki na plarzy, wpadka na plaży, wpadki dziewczyn na plaży, wpadki na plazy filmiki, youtube wpadki na plazy.

Komentarze do filmu

Patryk

No co jak co ale na plaży moim zdaniem powinien być całkowity i absolutny zakaz używania aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących jak choćby smartfony, drony itepe. Wielokrotnie byliśmy na urlopie w Chorwacji, która słynie z plaż FKK (naturystycznych) i nigdy tam nie spotkaliśmy się z takową sytuacją www.chorwacja24.info/atrakcje/naturyzm We wszystkich przewodnikach turystycznych uprzedza się że takowe zachowania są nie na miejscu i ludzie zazwyczaj się do nich stosują. Jak ktoś robi zdjęcia to bardzo dyskretnie kadrując tak by nikt niezainteresowany nie znalazł się w oku kamery.

dodano: 2016-03-01 20:00:56 przez: host-89-229-233-17.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.233.17
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.