Kamera ukryta na plaży

kategoria Wpadki

Przezabawne sytuacje w których znaleźli się ludzie upolowani przez ukrytą kamerę. Na pierwszy ogień poszły panie opalające się na plaży między którymi chodził podstawiony starszy pan z video kamerą nagrywający ich piękne ciała, i w sumie można by mu darować gdyby z jego majtek nie wystawało to co wystawało... Kolejnymi pechowcami byli ludzie na parkingu strzeżonym którzy myśleli że widzieli kochającą się parę nastolatków... tymczasem była to zwykła prowokacja ukrytej kamery.

dodany: 1 października 2014 wyświetleń: za: 20 przeciw: 6

Film Kamera ukryta na plaży (id: 1193) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dafmowe fimy z plazy nudystow, darmowe amatorskie filmiki z plazy, darmowe filmiki z dziwnymi zachowaniami ludzi na plazach dla nudystow, darmowe filmy z plazy naturystow, darmowe fimiki z plazy nudystow, dziewczyny na plazy yutub, faceci bez majtek, filmik z plazy, filmiki naplazy, filmiki smieszne starszy pan pozna pania, filmiki z plarz nudystow, filmiki z plaż bikini, kuryta kamera na plarzy, naturysci, naturysci na plazy darmowe filmy, naturysci yutub, nudystuw, opalające się dziewczyny na plazy , plarze nago hamster, plaż nudystów fimy, plaża filmy, plaza nudystow filmy, plaza nudystuw filmiki, pracatirowek w ukrytej kamerze, prysznic na plazy yutube, siatkowka na plazy yutube, smieszna ukryta kamera, smieszne filmiiki, smieszne filmiki dziewczyna z plazy, śmieszne filmiki na plarzy oraz, smieszne filmiki na plazy, smieszne filmiki na you tube, smieszne filmiki z plazy, smieszne filmy na you tube, smieszne filmy ukryts kamera, smieszne filmy z chlopcami yutube, smieszne filmy z plazy, smieszne fimy na yutube, smieszne firmy na, śmieszne sytuację na plaży, śmieszni chandlarze na plaży, smiszne filmy z plaży, sytuacje na plazy, sytuacje na plazy nudystow, ukrute kamery na plazy smieszne, ukryta kam, ukryta kam na plazy, ukryta kamera filmiki smieszne, ukryta kamera na pazy, ukryta kamera na plaży, ukryta kamera smieszne fimy, ukryta kamerana plazy nudystow., ukryta kamerka, ukryta kmera na plazy nudystow filmy., ukryte kamery, wesołe wpadki na plarzy, wpadka na plaży, wpadki dziewczyn na plaży, wpadki na plazy, wpadki na plazy fillmiki, wpadki na plazy filmiki, youtube wpadki na plazy, youtube z ukrytej kamery na plazy, ytub smieszne filmy, yutub główna strona filmy filmiki, yutub główna strona kabaretysmieszne filmiki, yutube smieszne, ^plaza w ukrytej kamerze.

Komentarze do filmu

Patryk

No co jak co ale na plaży moim zdaniem powinien być całkowity i absolutny zakaz używania aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących jak choćby smartfony, drony itepe. Wielokrotnie byliśmy na urlopie w Chorwacji, która słynie z plaż FKK (naturystycznych) i nigdy tam nie spotkaliśmy się z takową sytuacją www.chorwacja24.info/atrakcje/naturyzm We wszystkich przewodnikach turystycznych uprzedza się że takowe zachowania są nie na miejscu i ludzie zazwyczaj się do nich stosują. Jak ktoś robi zdjęcia to bardzo dyskretnie kadrując tak by nikt niezainteresowany nie znalazł się w oku kamery.

dodano: 2016-03-01 20:00:56 przez: host-89-229-233-17.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.233.17
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.