Kamera ukryta na plaży

kategoria Wpadki

Przezabawne sytuacje w których znaleźli się ludzie upolowani przez ukrytą kamerę. Na pierwszy ogień poszły panie opalające się na plaży między którymi chodził podstawiony starszy pan z video kamerą nagrywający ich piękne ciała, i w sumie można by mu darować gdyby z jego majtek nie wystawało to co wystawało... Kolejnymi pechowcami byli ludzie na parkingu strzeżonym którzy myśleli że widzieli kochającą się parę nastolatków... tymczasem była to zwykła prowokacja ukrytej kamery.

dodany: 1 października 2014 wyświetleń: 1666 za: 13 przeciw: 11

Film Kamera ukryta na plaży znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 1666 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyny na plazy yutub, opalające się dziewczyny na plazy , prysznic na plazy yutube, siatkowka na plazy yutube, smieszne filmiki na plazy, śmieszne sytuację na plaży, smiszne filmy z plaży, wesołe wpadki na plarzy, wpadki na plazy filmiki, youtube wpadki na plazy,

Komentarze do filmu

Patryk

No co jak co ale na plaży moim zdaniem powinien być całkowity i absolutny zakaz używania aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących jak choćby smartfony, drony itepe. Wielokrotnie byliśmy na urlopie w Chorwacji, która słynie z plaż FKK (naturystycznych) i nigdy tam nie spotkaliśmy się z takową sytuacją www.chorwacja24.info/atrakcje/naturyzm We wszystkich przewodnikach turystycznych uprzedza się że takowe zachowania są nie na miejscu i ludzie zazwyczaj się do nich stosują. Jak ktoś robi zdjęcia to bardzo dyskretnie kadrując tak by nikt niezainteresowany nie znalazł się w oku kamery.

dodano: 2016-03-01 20:00:56 przez: host-89-229-233-17.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.233.17
Niewidoma w męskiej szatni

Niewidoma w męskiej szatni

głosów za: 24
przeciw: 14
Dziewczyny w stringach z ukrytej kamery

Dziewczyny w stringach z ukrytej kamery

głosów za: 23
przeciw: 17
Toaletowa sztuczka

Toaletowa sztuczka

głosów za: 15
przeciw: 11
Gdy zabraknie mleczka do kawy

Gdy zabraknie mleczka do kawy

głosów za: 3
przeciw: 2
Ukryta kamera w ubikacji

Ukryta kamera w ubikacji

głosów za: 15
przeciw: 10
Spadające majtki

Spadające majtki

głosów za: 10
przeciw: 12
Wzwodu się kobieta przestraszyła

Wzwodu się kobieta przestraszyła

głosów za: 16
przeciw: 8

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.