Kamera ukryta na plaży

kategoria Wpadki

Przezabawne sytuacje w których znaleźli się ludzie upolowani przez ukrytą kamerę. Na pierwszy ogień poszły panie opalające się na plaży między którymi chodził podstawiony starszy pan z video kamerą nagrywający ich piękne ciała, i w sumie można by mu darować gdyby z jego majtek nie wystawało to co wystawało... Kolejnymi pechowcami byli ludzie na parkingu strzeżonym którzy myśleli że widzieli kochającą się parę nastolatków... tymczasem była to zwykła prowokacja ukrytej kamery.

dodany: 1 października 2014 wyświetleń: za: 13 przeciw: 8

Film Kamera ukryta na plaży (id: 1193) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Patryk

No co jak co ale na plaży moim zdaniem powinien być całkowity i absolutny zakaz używania aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących jak choćby smartfony, drony itepe. Wielokrotnie byliśmy na urlopie w Chorwacji, która słynie z plaż FKK (naturystycznych) i nigdy tam nie spotkaliśmy się z takową sytuacją www.chorwacja24.info/atrakcje/naturyzm We wszystkich przewodnikach turystycznych uprzedza się że takowe zachowania są nie na miejscu i ludzie zazwyczaj się do nich stosują. Jak ktoś robi zdjęcia to bardzo dyskretnie kadrując tak by nikt niezainteresowany nie znalazł się w oku kamery.

dodano: 2016-03-01 20:00:56 przez: host-89-229-233-17.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.233.17
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.