Kamera ukryta na plaży

kategoria Wpadki

Przezabawne sytuacje w których znaleźli się ludzie upolowani przez ukrytą kamerę. Na pierwszy ogień poszły panie opalające się na plaży między którymi chodził podstawiony starszy pan z video kamerą nagrywający ich piękne ciała, i w sumie można by mu darować gdyby z jego majtek nie wystawało to co wystawało... Kolejnymi pechowcami byli ludzie na parkingu strzeżonym którzy myśleli że widzieli kochającą się parę nastolatków... tymczasem była to zwykła prowokacja ukrytej kamery.

dodany: 1 października 2014 wyświetleń: za: 17 przeciw: 1

Film Kamera ukryta na plaży (id: 1193) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: darmowe filmiki z dziwnymi zachowaniami ludzi na plazach dla nudystow, dziewczyny na plazy yutub, faceci bez majtek, filmik z plazy, filmiki smieszne starszy pan pozna pania, nagie panie na plazach, nagie sytuacje filmiki, naturysci z ukrytej kamery, opalające się dziewczyny na plazy , plaża filmy, prysznic na plazy yutube, siatkowka na plazy yutube, smieszne filmiki dziewczyna z plazy, śmieszne filmiki na plarzy oraz, smieszne filmiki na plazy, smieszne filmy ukryts kamera, smieszne filmy z plazy, smieszne nagrania z plazy, śmieszne sytuację na plaży, śmieszni chandlarze na plaży, smiszne filmy z plaży, sytuacje na plazy, sytuacje na plazy nudystow, ukrute kamery na plazy smieszne, ukryta kamera na plaży, wesołe wpadki na plarzy, wpadka na plaży, wpadki dziewczyn na plaży, wpadki na plazy, wpadki na plazy fillmiki, wpadki na plazy filmiki, youtube wpadki na plazy, yutub główna strona filmy filmiki, yutub główna strona kabaretysmieszne filmiki, yutube dzieci male w rosji nago na śniegu, ^plaza w ukrytej kamerze.

Komentarze do filmu

Patryk

No co jak co ale na plaży moim zdaniem powinien być całkowity i absolutny zakaz używania aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących jak choćby smartfony, drony itepe. Wielokrotnie byliśmy na urlopie w Chorwacji, która słynie z plaż FKK (naturystycznych) i nigdy tam nie spotkaliśmy się z takową sytuacją www.chorwacja24.info/atrakcje/naturyzm We wszystkich przewodnikach turystycznych uprzedza się że takowe zachowania są nie na miejscu i ludzie zazwyczaj się do nich stosują. Jak ktoś robi zdjęcia to bardzo dyskretnie kadrując tak by nikt niezainteresowany nie znalazł się w oku kamery.

dodano: 2016-03-01 20:00:56 przez: host-89-229-233-17.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.233.17
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.