Kot i choinka

kategoria Zwierzaki

Każdego roku właściciele kotów przekonują się o tym że kot i choinka w świątecznym zestawieniu to nie jest dobre połączenie. Sam fakt nowego przedmiotu w pomieszczeniu w którym przebywa najmilszy nawet kotek jest dla niego ciekawym zjawiskiem. Świecące i mrugające lampki, błyszczące bujające się bombki na choince są pokusą której nie oprze się żaden najstarszy nawet kot. Na tym śmiesznym filmiku zobaczyć możemy jak zwykle kończy choinka której częścią świątecznej dekoracji został kot.
Czy jest jakiś sprawdzony sposób by zabezpieczyć świąteczne drzewko przed kotem? Ludzie podobno podwiązują choinkę do sufitu co uniemożliwia jej przewrócenie, czy to dobry sposób zabezpieczenia choinki przed kotkiem sprawdzić musicie sami.

dodany: 26 grudnia 2015 wyświetleń: za: 14 przeciw: 7

Film Kot i choinka (id: 1861) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.